Farmasi ile Para Kazanmak | Hemde Ayda 10.000 TL | Nasıl mı ?

Yahu nasıl olurda ayda 10.000 TL kazanacakmışız, kim kaybetmişde biz bulalım der gibisiniz. Ben ek iş yapmak istiyordum siz 10.000 TL’lerden bahsediyorsunuz, o zaman işi gücü bırakalım hep beraber bu işi yapalım, diyorsunuz…

Bir tanıdığınıza, ailenizden birisine, eşinize, iş yerindeki müdürünüze başlangıçta ek gelir amaçlı ve ilerleyen zamanlarda,

Yani istediğiniz gelir seviyelerine ulaştığınızda şuanki çalıştığınız işinizi bırakıp full zamanlı olarak çalışacağınız bir iş fikrinizin olduğunu ve bu işin farmasi danışmanı olmak ve farmasi ürünlerini satmak olduğunu söylediğinizde büyük ihtimalle size alaycı şekilde cevaplar vereceklerini şimdiden söylüyorum ve hatta ne söyleyeceklerinide yazıyorum.

Ya Farmasi’de neymiş, ne kadar kazanabilirsin ki, internette gördüğün her şeye inanma, hadi kazandın diyelim nereye kadar sürecekki bu iş, sigortan olucakmı, git sigortalı bir işte çalış falan filan…

Bunları söylecek insanların %99’u haftanın 5 yada 6 günü asgari ücretle çalışmak istemedikleri işte çalışan insanlar olacaktır. Bu demek değilki bir işte çalışılmaz veya çalışanları kınamakda değil tabiki, sadece hevesinizi kırabileceklerini söylüyorum.

Gerçekten farmasi danışmanı olarak para kazanan insanlar var mı ? Yani birde ortalama maaşın 5 katı kadar gibi rakamlar…

# Size net olarak 10.000 TL kazanacağınızın veya şukadar para kazanıcaksınız diye bir garanti tabikide veremem. Bu istisnalar kişinin hedef kitlesine, strateji ve çevresi gibi unsurlara göre değişecektir.

Öncelikle size FARMASİ nedir, ne değildir, kimdir ? Bunlardan bahsedeceğim. Farmasi neyse ne bana paradan bahset, veya Farmasi’nin ne olduğunu bilenler, okumak istemeyenler bu kısımı atlayabilirler.

FARMASİ Nedir ? Kimdir ?

Farmasi makyaj ürünleri ve temizlik ürünleri gibi 2.000’den fazla ürün çeşitlerinin üretimini yapayan TÜRK firmasıdır. Türk firmasıdır, hemde 119 ülke’de bu ürünlerin satışlarını gerçekleştirmektedir. Bunu nasıl yapabiliyor diye düşünüyorsanız cevabı çok basit işlemiş oldukları strateji, network ağı satışı ile tabiki… Daha sonra bu hakkında da bilgi vereceğim.

Günlük 1 Ton Üretim Yapılıyor…

Evet günlük 1 ton üretim yapacakları büyüüüüük fabrikaları mevcut. Burada ıslak mendil, temizlik ürünleri, makyaj ürünleri, diş macunu, cilt bakım malzemeleri gibi ürünler üretilmektedir.

Fabirakaları

Bu fabrika Ömerli’de bulunmaktadır. 40.000 M²’lik tesisleri ve bu tesisin içerisinde tüp üretimi ve dolumu yapabilen 5 ayrı fabrikanın aynı tesis içinde bulunması yani entegre tesis olmasıdır.

Neyse bu sıkıcı konuları geçiyorum. Firma hakkında detaylı bilgi almak isterseniz google’de kendi sitelerini bulabilirsiniz. He birde kurucusu  Dr Cevdet Tuna’dır.

Özet

Özet olarak şunu söyleyebilirim Avon’u duymuşsunuzdur. Buda bizim yapmış olduğumuz MARKA’dır diyebilirim. Farmasi ürünleri bizim ülkemizde üretildiğinden ürün fiyatları daha ucuzdur. Bu ürünleri tercih etmenin bir diğer yanıda Ülkemizin sermayesine katkıdır.

Gelelim Asıl Olaya, Nasıl Para Kazanacağız ?

Aslında bakıldığı zaman bay, bayan farketmeden hepimizin kullanmış olduğu şampuan, diş macunu, parfüm, ruj, deodorant ve temizlik ürünleri gibi bir çok ürünü satmak bu işin özetidir.

Bir güzel yanı var, hatta iki güzel yanı var yani aslında daha çok güzel yanı varda 🙂
Siz ürün satıp kar yapıyorsunuz ama sizin tavsiyeniz ile beraber sizinle bu işi yapmak isteyen diğer kişilerinde satmış oldukların ürünlerin karlarından paylar alıyorsunuz. He işte asıl olay tamda burada başlıyor.

Prim sistemi mevcut, yani siz üye oldunuz ürün satışı yapıp kar yapıyorsunuz, teyze kızınız, amca oğlunuz veya hiç tanımadığınız biride bu işe girip sizin referansınız ile üye oluyor ve oda ürün satıyor, hatta onun üyeleri ve üyelerinin üyelerinin bile sattıkları üründen siz kar elde ediyorsunuz. Bu karlar nasıl hesaplanıyor, ben veya ben ve benim referansım ile üye olan arkadaşlarım ne kadarlık bir satış yaparsa ben ne kadar kazanırım sorusunun cevabınıda biraz sonra yazacağım.

Farmasi Üyeliğinin Diğer Güzel Yanları

Herşeyi geçtim Farmasi diyelimki yok. Siz bir kozmetik ve temizlik ürünleri gibi ürün satışı yapacak bir mağaza, ürün stoğu, fatura, en önemlisi olan yüklü bir para ihtiyacı, osu busu şusu yani bir firma olmak için gerekli olacak o maddelere gerek kalmadan, yani siz ürün alışını sadece siteden sipariş vererek yapabiliyorsunuz. Ben sizden bir parfüm istedim mesela, siz bana katalogtan veya online katalog’tan parfümleri gösteriyorsunuz, ben şu parfümü istiyorum diyorum, siz siteye girip siparişi veriyorsunuz, bu ürünün faturasını kesiyorlar size kapınıza kadar gönderiyorlar, sizden bana satıyorsunuz. Stok yok, nakit para yok, fatura derdi yok, e daha ne olsun…

Diyorum ya bir çok güzel yanı var, yapmış olduğunuz satış cürolarına göre siz belirli ünvanlara geliyorsunuz. Altın müdür, zümrüt müdür, elmas müdür, as başkan, başkan gibi falan ilerliyor. Bu rütbeler ile beraberinde sizlere hediyelerde veriyorlar, 1 haftalık yurtdışı tatili ve araba temini gibi…

Birde üye olduktan sonra siz katalog fiyatından daha ucuza temin edebiliryosunuz. Yani kendiniz kullanmanız için oldukça iyi fiyatlar var.

Farmasi’ye Nasıl Üye Olacağım ?

Tamam artık herşeyi anladım, nasıl üye olacağım diyorsanız, farmasi üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. Sizin için bir farmasi danışması sizinle iletişime geçecek, gerekli bilgileri isteyecek, üyeliğiniz tamamlandığında size o anki güncel katalogları gönderecek ve üyelik sonrasında da size sipariş vermekten tutun, nasıl üye ekleyeceğinize kadar her konuda yardımcı olacaktır.

Bu bir ekip işidir aslında, şuanda bu işi aktif olarak yapan kişiler whatsapp grupları falan kurup birbirlerine her konuda yardımcı oluyorlar. Bu yönlendirmeleri üye işleminden sonra size farmasi danışmanı yapacaktır.

Farmasi Katalog

Farmasi kataloğu her ay güncellenmektedir. Bu katalog ücretsiz olarak size danışmanınız tarafından gönderilecektir. Bunun dışında promosyon ürünler, testerlar gönderilebilir. Online Farmasi Kataloğuna bu sitedende ulaşabilirsiniz. Yani online olarakda ürünleri takip edebilirsiniz.

Ne Kazanacağım ? Farmasi Primleri

Şunu söyleyebilirimki farmasi’de kazanacağınız paranın miktarı yok. Aşağıda gördüğünüz gibi… Tabikide öyle basit değil, bu iş dediğim gibi ekip işidir. İş sizde bitiyor. Ne kadar çalışır ne kadar büyük ekip oluşturursanız okadar kazancınız olacaktır.

Öneriler

Öncelikle üye oldunuz, sizde bir farmasi danışmanısınız. İlk etapta kendi kullanmış olduğunuz tüm ürünleri artık buradan satın alarak başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza, çevrenize ve akrabalarınıza yine dediğim gibi her evde kullanılan bu şampuan, sabun, ıslak mendil ve diş macunu gibi tüm ürünleri satarak başlayabilirsiniz.

Biliyorsunuz ki artık internet en büyük reklam araçlarından birisidir. Sizde bir websitesi açarak veya site kiralayarak direkt olarak sizin için sizin gibi satış yapmak isteyen alt üyeler kazanarak ekibinizi büyütebilirsiniz.

Site mi ? Nasıl ?

İnternet üzerinde facebook, instagram, google reklamları, web sitesi gibi bir sürü reklam çeşitleri var. Buna bir site yaptırarak başlayabilirsiniz. Ben bu konuda size yardımcı olabilirim. Detaylı bilgi almak isterseniz, bana iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara
WP