Farmasi Üyelik Avantajları Nelerdir ? >> farmasi-kayit.net

Farmasi Üyelik Avantajları

Farmasi'ye üye oldunuz ve artık bir Farmasi Danışmanısınız.Peki bu üyeliğin size getirmiş olduğu avantajlar nelerdir, işte bunlardan bahsedeceğiz.

Farmasi'ye üye olduğunuz anda kişisel satışlarınızdan %30 kâr ederken, bazı kampanyalı ürünlerde ise %50 ve üzeri kâr elde ederek para kazanabilirsiniz.Dilerseniz bu ürünleri kendiniz kullanabilir, hediye edebilir veya bahsetmiş olduğumuz kârlar ile satabilirsiniz.

Farmasi'de Üyelik Avantajları

Farmasi kozmetik ürünlerinin bahsetmiş olduğumuz kârlı satışların dışında asıl büyük kazanç ise kendi ekibinizi kurmaktır.Oluşturmuş olduğunuz bu ekibin her satışında prim kazanırsınız.Bu primler ve kendi satışlarınız ile beraber ortalama bir ekibe sahip Farmasi Danışmanı 1.000 TL ile 5.000 TL gibi bir gelir elde ederken, kendisini geliştirmiş geniş bir ekibe sahip Farmasi Direktörleri çok daha fazla kazanmaktadır.Bu direktörlerin ne kadar kazandıkları hakkında bir şey söylemek yanlış olur, Farmasi'de kazanacağınız paranın sınırı yoktur ve bu tamamen sizin ve ekibinizin elindedir.

İlk üye olduğunuz andan itibaren, Farmasi Danışmanı olarak tanımlanırsınız ve geliştirmiş olduğunuz ekip ile beraber satmış olduğunuz ürün ve prim ile birlikte, Lider, Müdür, Direktör, Altın Direktör, Platin Direktör, Zümrüt Direktör ve Elmas Direktör olarak tanımlanırsınız.Bu ünvanlara sahip olabilmeniz için bazı maddeler gerekmektedir.Her ünvan gelişiminizde daha fazla kâr eder, SGK ve emeklilik hakkı, extra primler, takdir törenleri, araba ve ücretsiz tatil kazanma imkanlarına sahip olursunuz.

Farmasi Direktörü olan kişilere; 1 Adet Samsung Galaxy Note 3 telefonla beraber, 5 GB internet ve 3.000 Dakika'sı olan vodafone hat, 1 Adet Samsung Tab 4 ile beraber 15 GB limitinde duran internet, her yöne ve farmasi çalışanları ile sınırsız dakikaya sahip hat hediye edilir.

Farmasi'nin yukarıda bahsetmiş olduğumuz ve bunun gibi daha fazla avantajları vardır.Ayrıntılı bilgi almak için aramaktan çekinmeyin.Merak ettikleriniz ve öğrenmek istedikleriniz için her zaman sizinleyiz. Farmasi ile bol kazançlı günlerde görüşmek üzere...Farmasi Kayıt

Farmasi'ye hemen Kayıt olmak ve üyelik avantjlarından yararlanıp sizde ek gelir sahibi olmak istiyorsanız hemen Farmasi Üyelik formunu doldurunuz.

Farmasi Kayıt

Telefon Numarası

Destek


Farmasi'ye üye olmak ve sormak istedikleriniz için, telefon numaranızı gönderin, sizi arayalım.

www.farmasi-kayit.net Farmasi Danışmanına ait bir web sitesidir. Bu sitedeki bilgiler Farmasi'nin resmi web sitesinden alınmıştır.

Yukarı Çık

© 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.