Farmasi, İstanbul/Çekmeköy ilçesinin Ömerli semtinde 60,000 m2’lik alanda sahip olduğu üretim tesislerinde, yüksek teknolojik ürünlerle 2.000’den fazla ürünü, dünyanın bir çok ülkesindeki tüketicilere ulaştırıyor.

Farmasi, entegre tesisleri olan ve özkaynakları ile büyümeye devam eden, Türkiye’nin en güçlü firmaları arasındadır. Yatırımlarına devam ederek Lüleburgaz’da 120.000 m2’lik arazisinde, toplamda 180.000 m2 alanda oluşturacağı tesisi ve 300.000 m2 alanda çalışma hedefi ile yeni projelerinin çalışmalarına başlamıştır.

Her ihtiyaca ve zevke yönelik zengin ürün çeşitliliği, parfümlerden, makyaj malzemelerine, ağız bakımından, cilt bakımına, ıslak mendilden şampuana kadar uzanmaktadır. Sağlık sektörü ile ilgili ürünler Dr. C.Tuna markası ile oluşturulmuştur.

Farmasi bağımsız uluslararası firmalar tarafından verilen sertifikalara sahiptir. Farmasi laboratuvarlarında, en yüksek kalite standartlarına uygun ve insan sağlığını koruyacak şekilde üretimler yapılmaktadır.

Dünya’ya açılmış olan Farmasi, 123 ülkede tüketicilere ulaşabilmektedir. 50.000’den fazla satış noktasına sahipdir. Kaliteli ürünler üretmenin dışında, ürünlerini tüketenlerin kazanç sağlayabilmesi adına, şuan ki Yönetim Kurulu Başkanı ve Tuna Ailesi’nin 2. Kuşak temsilcisi Hakan Ömer Tuna, 2010 yılında Türkiye’de “Doğrudan satış kanalı” sektörüne giriş yapmaya karar vermiştir.

Farmasi

Kendi işini yapmak isteyen, hayallerine kavuşmak isten insanlara iş fırsatı sunan Farmasi, doğrudan satış sektöründe önemli aşamalar kaydetmektedir. 2015 yılı itibariyle Türkiye’de 200.000 danışmana sahip olup, 5 yıl içersinde 1.000.000 kişiye ulaşmayı hedeflemektedir.

Doğrudan satış organizasyonuna Türkiye ile başlayıp, Bosna, Ukrayna ve Fas ülkeleride eklenmiştir. Bu ülkeleri çoğaltmak için yatırımlar devam etmektedir.

Farmasi, etkin ve hızlı ürün oluşturma becerisiyle, dünyadaki trendleri takip ederek, sürekli olarak arttırdığı ve yenilediği ürünleriyle, Tuna Ailesi’nin 3. kuşağının rüzgarını da arkasına alarak, hedeflerine doğru, ilerlemeye devam etmektedir.

Siz de bu ailenin parçası olmak için Farmasi Üyelik formunu doldurmayı unutmayın.